İNŞAAT HİZMETLERİ

Ofis Yenileme

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri , Asma Tavan ve Tavan Kaplamaları , Bölme Duvar Sistemleri , Zemin Kaplama , Mimari aydınlatma, Elektrik , Zayıf akım uygulamaları, İnce yapı , Bitirme işleri , Dekoratif hizmetler ( Saten alçı, Boya, dijital duvar kaplamaları )

Çatı Kaplama Sistemleri

Alaturka kiremidin nostaljik görünümünden vazgeçemeyenler için. Üstün Özellikli Beton kiremit ile Anadolu’nun eşsiz renklerini çatınıza taşıyoruz. Shingle sistem, Metal kenet sistem, Yağmur indirme sistemleri ve konstrüksiyon sistemleri. Birbirinden farklı model, renk, yüzey teknolojisi ve hepsi birbiriyle uyumlu detay çözüm elemanlarının sistem satışı ve uygulamaları çatınızda fark yaratacak.

Yüksekte Çalışma İş İskelesi

Binaların , Tersanelerin, Endüstriyel tesislerin ve diğer yapıların inşası, bakımı, onarımı ve yıkımı işlerinin gerçekleştirilmesinde güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması gerekmektedir. 20 yılı yakın İnşaat Proje uygulamaları ve Eğitimlerimizle Çalışma İskelesi danışmanlığı ve eğitim hizmeti vermekteyiz.

Mesleki Yeterlilik Belgelendirme

Mesleki Yeterlilik Belgesi, bireylerin herhangi bir meslekte, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından oluşturulmuş ulusal yeterliliklerde belirtilen şartları karşılamaları halinde sahip olabilecekleri bir belgedir. . Değerlendirme sonucunda başarılı bulunan adaylar mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaktadırlar..

25 yılı aşkın bilgi birikimimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için tecrübelerimizi birleştirdik. Daha iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güveniniz için teşekkür ederiz.