ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

ÇATI KAPLAMA SİSTEMLERİ

Üstün nitelikli çatı kaplama sistemlerimizle çatınızı konfora dönüştürüyoruz. Alaturka kiremidin nostaljik görünümünden vazgeçemeyenler için. Anadolu’nun eşsiz renklerini Üstün Özellikli Beton Kiremit ile çatınıza taşıyoruz. İcopal Shingle kaplama, Nitelikli Metal Kenet Çatı Kaplama, Yağmur İndirme Sistemleri ve Konstrüksiyon Sistemleri hizmeti veriyoruz.

Çatınızda BRAAS varsa KONFOR var. 

Birbirinden farklı model, renk, yüzey teknolojisi ve hepsi birbiriyle uyumlu detay çözüm elemanlarının sistem satışı ve uygulamaları çatınızda fark yaratacak

Beton Kiremit Çatı Kaplama

İcopal Shingle Çatı Kaplama


İcopal Shingle %100 Su Sızdırmazlığına sahip ,Kendinden yapışkanlı SBS katkı malzemesi ile elastomerik bitümden üretilen, esnek ve uzun ömürlü yapısı ve güçlü renkleri ile çatınıza değer katar.

Nitelikli Metal Kenet Çatı Kaplama

Kiremit, shingle, metal kiremit vb tüm çatı kaplama malzemeleri için olmazsa olmaz detay çözümleri VMZINC® malzemenin esnekliği ve estetiği sayesinde kolayca kaplanır. Böylelikle kombine kullanılan tüm yapı malzemeleri (ahşap, doğaltaş, fiberbeton vb.) sert hava koşulu, UV ve darbeye karşı muhafaza edilir. Bu sayede yapı ve gayrimenkulleriniz yıllara meydan okuyacaktır.

Çatı ve cephelerde görsel estetik, Doğal çevre ve tüm yapı elemanları ile uyum, Çok uzun ömür. Bakım gerektirmez. Paslanmaz, yanmaz. Çizikler kendiliğinden kapanır. En agresif iklimler için ideal çözümler.

VELUX Çatı Pencere Sistemleri

Çatı altındaki yaşamı gün ışığı ve temiz hava ile buluşturmak için tasarlanan pencerelerimiz, çatı gibi kritik bir noktada kullanılması sebebiyle dikkat edilerek seçim yapılması gereken bir üründür. Tüm çatı türleri ile uyumlu pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Ortadan menteşeli ve üstten kollu, ısı kesen cam özelliği taşıyan pencereler en çok kullanılmaktadır.

TAŞIYICI ALT YAPI KONSTRÜKSİYON SİSTEMLERİ

ÇATI & ÇATI  20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile üstün kaliteli Türk ürünlerini ve uygulamalarını Azerbaycan, Arnavutluk ve Irak ’taki müşterilerimizle buluşturarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunma gururunu yaşadık.