Kastamonu-Üniversitesi-seminer

Kastamonu Üniversitesi Seminer

Kastamonu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve MYO İnşaat Teknolojilerinin hazırlamış olduğu Çağdaş Yaşamın Çağdaş Yapıları adlı seminer sunumunu gerçekleştirdik. Geleceği emanet edeceğimiz pırlanta gençlerimize bir nebze olsun katkımız olduysa ne mutlu bize.

6-7 Mart tarihleri arasında Kastamonu Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonu’nda “Güncel Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Girişimcilik” başlıklı seminer düzenlendi. İkinci günün ve seminerin son sunumu olarak “Çağdaş Yaşamın Çağdaş Yapıları İçin Endüstriyel Kalıp ve İskele Sistemleri” konulu sunumu sonrası etkinlik, yapılan kapanış konuşmasıyla sona erdi.

Sosyal Sorumluluk projelerimize CYBER Mühendislik Hizmetleri olarak devam edeceğiz. İskele ve Kalıp eğitimi almak isteyen Üniversitelerimiz , Meslek liselerimiz ,Halk eğitim ve Çıraklık merkezlerimiz bizi ulaşabilirler. Bu eğitimlere destek veren , sponsor olan ve ders materyallerini okullarımıza hibe eden üreticilerimize ve derneklerimizi katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yeni projeler için sosyal medya sayfalarımızdan ve sitemizden gerekli duyurular yapılacaktır. Projeniz var, beraber geliştirmek istiyorsunuz, lütfen bezimle iletişime geçiniz.

Haber içerikleri ;

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir