İSOV Zincirlikuyu Meslek Lisesi Eğitimleri

İSOV Zincirlikuyu Meslek Lisesi Eğitimleri

İSOV Vakfı Zincirlikuyu Anadolu Meslek Lisesinde verdiğimiz seminere yaklaşık 510 öğrenci katıldı. 2 grup halinde teorik ve uygulamalı olarak yapılan derslerimize de kalıp ve iskele sistemlerine giriş konusuyla başladık. Dönem boyunca müfredat doğrultusunda kalıp ve iskele sistemlerinin tarihçesi, genel tanıtımı, dünyadaki uygulamalar, ülkemizdeki uygulamalar, sektörle ilgili kalite standartları, uygulama zorunlulukları ve emniyet kuralları ve iş güvenliği hakkında eğitimlerimiz devam etti. Her ay teorik ve uygulama içeren derslerimizi farklı bölümlerdeki (betonarme, dış cephe , izolasyon, çatı kaplama, sıhhi tesisat ) öğrencilerimizin uzmanlaşmaları için yıl sonuna kadar devam etti. Her dönemin sonunda bilgi birikimlerini ölçmek , ders içeriklerini geliştirmek için özel hazırlanmış uygulama ve teorik sınavlarımızı gerçekleştirdik.

2018 yılında eğitim projelerimize ağırlık vermeye başladık. İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi ( İSOV ) dışında da farklı eğitim kurumlarıyla çalışmalar ve işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Eğitim alanında işbirliklerimizi çeşitlendirmek için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sosyal Sorumluluk projelerimize CYBER Mühendislik Hizmetleri olarak devam edeceğiz. İskele ve Kalıp eğitimi almak isteyen Üniversitelerimiz , Meslek liselerimiz ,Halk eğitim ve Çıraklık merkezlerimiz bizi ulaşabilirler. Bu eğitimlere destek veren , sponsor olan ve ders materyallerini okullarımıza hibe eden üreticilerimize ve derneklerimizi katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yeni projeler için sosyal medya sayfalarımızdan ve sitemizden gerekli duyurular yapılacaktır. Projeniz var, beraber geliştirmek istiyorsunuz, lütfen bezimle iletişime geçiniz.

Haber içerikleri ;

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir